XI. ročník Novoknínského triatlon se fakt vydařil!

20.7.2013 jsme počmárali čísly 256 lidí, odvezli je do Staré Hutě, tam je na rybníku Strž nahnali do vody, donutili je sednout na kolo a jet necelých 15 km z kopce, do kopce, z kopce do kopce a zase z kopce, samou zatáčkou, lesem po kamení, anebo po loukách a v Kníně je ještě prohnali 3,5 km kolem Sudovických rybníků pěšky, vlastně většinou hodně svižným během. A světe div se, nikdo nám za to nevynadal, nikdo si nestěžoval a všichni nakonec vypadali víc než spokojeně!

Možná si řeknete blázni! Že se jim chce. Ale kdo zažil ten pocit v cíli už se nediví.

Nikdo se netopil, několik lidí se trochu odřelo, několik kol to odneslo píchlou duší, ale nic špatného nás letos nepotkalo. A protože bylo krásné počasí, asi to ani nemohlo dopadnout lépe.

Jako každoročně chci moc poděkovat sponzorům. Velký dík a poklona patří obyvatelům chat a domů v okolí cyklistické trati, kteří byli skvělí! Fandili, jako bychom jeli mistrovství světa. A jako každoročně chci poděkovat všem kamarádů a pořadatelům, kteří zadarmo obětovali sobotu místo toho, aby si třeba šli zaplavat, pak se projet na kole a nakonec se jít proběhnout, nebo projít. Moc si toho vážíme.

 

Za celou NKT CREW

Milan & Olda

PD5_1225

Facebook Comments
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář